Katalogi:
Katalog Ozimy 2021
Soja 2021
Katalog Jary 2021
Niedobory składników pokarmowych Podręczny atlas
EXPO
Więcej...

Soja SAATEN-UNION

Soja jest cenną rośliną, uprawianą na całym świecie. Również polskie rolnictwo doceniło jej wartość gospodarczą czego wyrazem jest ciągle rosnące zainteresowanie tym gatunkiem.

Jako uprawna roślina strączkowa soja tą niezwykłą zaletę, że współżyjąc z bakteriami brodawkowymi jest zdolna wykorzystywać azot pobrany z powietrza. Nie potrzebuje kosztownego nawożenia mineralnym nawozem azotowym. Soja jako roślina przedplonowa, zostawia bardzo dużo resztek pożniwnych, które poprawiają znacznie właściwości fizyczno-chemiczne gleby. Dodatkowo, głęboko sięgające korzenie, penetrują glebę pobierając trudno dostępne składniki pokarmowe. Uprawa soi pozwala zróżnicować bardzo uproszczony płodozmian oraz może wypełnić obowiązki wynikające z zazielenienia.

Dostosowując się do zmieniających potrzeb nowoczesnego rolnictwa, z przyjemnością informujemy, że SAATEN-UNION Polska wprowadza na rynek odmiany soi, które zaspokoją Państwa oczekiwania.

Oferta odmian soi SAATEN-UNION Polska: ADSOY, ANTIGUA, ACHILLEA, ACARDIA, CORALINE.

Wyniki doświadczeń COBORU z soją w Polsce dowodzą wysokiej wartości odmian oferowanych przez SAATEN-UNION Polska!

ACARDIA - najplenniejsza odmiana w grupie średnio-późnej, ANTIGUA - połączenie plonu i wczesności, CORALINE - wysokoplenna soja z grupy późniejszych odmian.

Wyniki:


27.01.2021

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.