Katalogi
Katalog Kukurydza 2023
Kompendium uprawy Słonecznik Soja 2022
Pszenica ozima SU BANATUS
Jęczmień hybrydowy SU HYLONA F1
Pszenica hybrydowa SU HYVEGA F1
Żyto hybrydowe SU PERSPECTIV F1
Jęczmień ozimy JAKUBUS & ZITA
Katalog Jary 2022
Soja 2021
Niedobory składników pokarmowych Podręczny atlas
Pszenica ozima EXPO
Więcej...

Soja SAATEN-UNION - Pełen wachlarz odmian!

Soja jest cenną rośliną, uprawianą na całym świecie. Również polskie rolnictwo doceniło jej wartość gospodarczą czego wyrazem jest ciągle rosnące zainteresowanie tym gatunkiem.

Jako uprawna roślina strączkowa soja tą niezwykłą zaletę, że współżyjąc z bakteriami brodawkowymi jest zdolna wykorzystywać azot pobrany z powietrza. Nie potrzebuje kosztownego nawożenia mineralnym nawozem azotowym. Soja jako roślina przedplonowa, zostawia bardzo dużo resztek pożniwnych, które poprawiają znacznie właściwości fizyczno-chemiczne gleby. Dodatkowo, głęboko sięgające korzenie, penetrują glebę pobierając trudno dostępne składniki pokarmowe. Uprawa soi pozwala zróżnicować bardzo uproszczony płodozmian oraz może wypełnić obowiązki wynikające z zazielenienia.

Dostosowując się do zmieniających potrzeb nowoczesnego rolnictwa, z przyjemnością informujemy, że SAATEN-UNION Polska wprowadza na rynek odmiany soi, które zaspokoją Państwa oczekiwania.

Oferta odmian soi SAATEN-UNION Polska: ANTIGUA, SUSSEX, ACHILLEA, ACARDIA, CORALINE.

Wyniki doświadczeń COBORU z soją w Polsce dowodzą wysokiej wartości odmian oferowanych przez SAATEN-UNION Polska!

Wyniki:

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o uprawie soi to zapraszamy do lektury naszych rekomendacji uprawowych: LINK.


31.01.2022

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.