Katalogi
Kompendium uprawy Słonecznik Soja 2022
Pszenica ozima SU BANATUS
Jęczmień hybrydowy SU HYLONA F1
Pszenica hybrydowa SU HYVEGA F1
Żyto hybrydowe SU PERSPECTIV F1
Jęczmień ozimy JAKUBUS & ZITA
Katalog Jary 2022
Soja 2021
Niedobory składników pokarmowych Podręczny atlas
Pszenica ozima EXPO
Więcej...

Akcja promocyjna dla gospodarstw rolnych - Wiosna 2022

Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji promocyjnej firmy SAATEN-UNION Polska w której zakup minimum 20 jednostek siewnych kukurydzy (wyszczególnionych poniżej odmian) jest premiowany w postaci atrakcyjnych nagród.

Regulamin akcji promocyjnej:

1. W terminie od 02.11.2021 do 17.06.2022, kup minimum 20 jednostek siewnych odmian kukurydzy, wprowadzanych do obrotu na terenie Polski przez firmę SAATEN-UNION Polska.

2. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej prześlij nam swoje zgłoszenie. Aby to zrobić możesz skorzystać z dwóch możliwości:

a) Wypełnij i podpisz formularz, a następnie wraz z kopią/skanem dowodu zakupu (FV) wyślij na adres organizatora akcji promocyjnej w nieprzekraczalnym terminie do 24.06.2022 r.:

e-mailem:

lub pocztą:

SAATEN-UNION Polska sp. z o.o.
„AKCJA PROMOCYJNA 2022”
ul. Straszewska 70, 62-100 Wągrowiec

b) Wejdź na stronę:

https://rabaty.saaten-union.pl/su

wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy, następnie za pomocą opcji „Dodaj nowy załącznik” załaduj zdjęcie/skan podpisanego formularza uczestnictwa oraz dowodu zakupu (FV) i kliknij „Zapisz formularz”.

3. Za zakup określonej ilości jednostek siewnych możesz otrzymać odpowiednio: 20 js - ocieplany bezrękawnik; 60 js - kurtkę zimową; 150 js - voucher o wartości 1500 zł (netto) do wykorzystania w sieci hoteli Gołębiewski w 2022 roku.

4. SAATEN-UNION Polska zastrzega sobie termin doręczenia nagrody do 30.09.2022 r (dotyczy nagród rzeczowych). Voucher hotelowy (po potwierdzeniu dostępności ze strony wybranego wcześniej hotelu) jest ważny przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych i w okresie od 7.01.2022 do 22.12.2022.

Konkretny termin pobytu ustalany jest indywidualnie/ samodzielnie przez upoważnionego uczestnika akcji promocyjnej z wybranym przez siebie hotelem (w zakresie ważności vouchera i dostępności pokoi hotelowych). Aby ustalić datę początkową ważności vouchera pracownik SAATEN-UNION Polska skontaktuje się z upoważnionym uczestnikiem mailowo lub telefonicznie.

Ponadto:

  • Hotel nie wydaje reszty w przypadku wykorzystania mniejszej kwoty niż wartość vouchera.
  • W przypadku wykorzystania usług na kwotę wyższą niż wartość vouchera obsługa recepcji poprosi o dopłatę różnicy gotówką lub kartą kredytową.
  • Voucher nie obejmuje kosztów parkingu.
  • Po aktywowaniu vouchera nie ma możliwości jego zwrotu ani wymiany na inne nagrody rzeczowe. Nie ma również możliwości wymiany vouchera na środki pieniężne.
  • SAATEN-UNION Polska nie ponosi odpowiedzialności za niewykorzystanie przez uczestnika przyznanego vouchera hotelowego z powodu wprowadzenia restrykcji w korzystaniu z hoteli, związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną.
  • Hotele sieci Gołębiewski świadczą usługi według bieżącego rozporządzenia Rady Ministrów związanego z pandemią i zakażeniami SARS-CoV-2. W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług hotel na bieżąco wdraża procedury sanitarne, co może się wiązać z czasową niedostępnością niektórych usług.

Odmiany biorące udział w promocji (kliknięcie nazwy poniższych odmian spowoduje przeniesienie do ich opisów):

SUPER MIESZAŃCE
su AKANTO su PIAFF
su BADIANE su POWERPACK
su BARINGTON su PRESTOL
su BONE su PUMORI
su CALI SU RAPIROL
SU CRUMBER su SUBITO
su ECLATANT su SUCORN (DS1710C)
su FRODO su SUDORUS
su GALACTUS su SUDRESS (AIC17C002)
su GLUTEXO su SUDRIX DS0527C
su HORIZONTE (B2190) su SULANO DS0419A
su JANERO su SUMARIS
su JEFFERSON su SUMUMBA
su KABANERO (B3316C) su SURTERRA
su KIMMICH su SUSANN
su KORYNT su SUSETTA
su LEGUAN su THERMIC
su MOVANNA su TIGUAN
su NEUTRINO su VICENTE
su NOVIALIS (DS1901C)

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi:

DORADCY

* Biorąc udział w konkursie użytkownik niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie przez SAATEN-UNION Polska Sp. z o.o. w Wągrowcu, KRS 0000193410, moich danych osobowych w celach związanych z moim udziałem w akcji promocyjnej prowadzonej przez SAATEN-UNION Polska Sp. z o.o.
Oświadczam, że w związku z udziałem w akcji promocyjnej prowadzonej SAATEN-UNION Polska Sp. z o.o. jestem już w posiadaniu wszystkich informacji określonych w art. 13 ust. 1, 2 oraz 3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Ponadto wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą pisemną, elektroniczną oraz drogą sms na wskazane przeze mnie powyżej: adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu kontaktowego.


Pobierz


15.11.2021

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.